10 Gün Yanlız Kalma

kedimi başka birine bırakmak daha stresli olacağını düşündüğüm için,10 gün evde yanlız kalsa her iki günde bir arkadaşım gelip mamasını suyunu tazelese vakit geçirse bir şey olur mu?

3 CEVAP

HaydutveNazli

Birşey olmaz ama tabi ki çok üzülür. Biz 1 hafta tatile gittik arada arkadaşımız geldi sorun olmadı ama arkadaşım kedisini 10 gün yalnız bırakmıştı kedi evde delirmişti kimse de gelip bakmamıştı hayvan çok kötü olmuştu

gulayk7

Çok mantıklı bir karar ama kesinlikle arkadaşınızın vakit geçirmesi gerekiyor

blue_hpood

iki günde bir vakit geçirecekse minimum iki saat vakit geçirilmeli, enerjisini atmasını sağlamalı. mümkünse her gün birer saat uğramasını rica edin. veya sabah akşam yarım saat uğraması çok daha iyi olacaktır.