Bu Mamaya Geçiyim Mi?

Bilgos

bizim pet shopta bu marka kedi maması var da iyi ise alıcam .
ek olarak mart ayı da geliyo tabi mahallede iş başa düştü hamile kedilere verdiğiniz bilindik mama veya yiyecek varmı(yavrularının anne karnında sağlıklı büyümesini sağlayacak.).

8 CEVAP

emine64

Güzel bir mama ND tahılsızı var düşük tahıllı Olanı var

Gmzenrylmz

N&D bana karşı çok önerilen bir marka. Hem tahılsız hem de bol proteinli olduğu için. Şahsi olarak, iyi bir marka olduğunu düşünüyorum

akitalove

Bonacibo kitten alabilirsin bence belki fiyat ucuk olabilir ama

eltarcin

N&D'yi pek beğenmiyorum. İlla alacaksanız balkabağı ve kinoa serilerini alın derim.

Bilgos

ben öğrenciyim de bu mamanın fiyatı normelde kaç lira.

akitalove

20 kilosu 190 tl civari *************da

akitalove

Daha uygununu da bulabilirsin internetten

Marlo

Benim kedim sevmedi yemedi acana aldım onu yiyiyor