Kusan Hasta Kediye Ne Vermek İyi Gelir Acil

miamiamia34

kedim dünden beri kusuyor iştahsız ve halsiz görünüyor ilk kustuğunda lastik çıkardı onun dışında normal sıvı olarak kustu yarın veterinere götürcem ama bugün idareten karnına iyi gelcek bişeyler yesin istiyorum

3 CEVAP

Anonymus985465

Bağırsak tıkanıklığından dolayı kusuyordur.
Mide de bağırsağa boşalanadığından ayrıca kusma sevebi olabilir.
Burda kimse kedinize yardımcı olamaz.
Acil hizmet veren klinikte röntgen çekilmeli.
Bir tatlı kaşığı zeytinyağı verebilirsiniz.

blue_hpood

dünden beri kusması normal değil, dünkü sorunuz da gözümden kaçmış, hâlâ kusuyorsa veterineri aramalısınız. durumu anlatın, acilen gelmenizi önerebilir.

Silablgn

Yoğurt verebilirsin midesini azda olsa rahatlatmaya yardımcı olabilir ama tabiki bian mutlaka veterinere gitmeli