Eve İlk Kedi Geldiği Zaman Evdekiler İzin Verdiler Mi?

Feazeeeee

Eve İlk Kedi Geldiği Zaman Anneniz ve Babanız Evdekiler İstememezlik Yaptılar Mı?

2 CEVAP

dadasf

aileye göre değişir bu. ben sahiplenelim dediğim de annem kedi arayışına başlamıştı

KimJeongguk

2017 de ilk kedimizi çok karşı olmasına ve hoşlanmamasına rağmen annem kucağında eve getirdi. Annemin bir arkadaşının kedisiydi sarmandı 4-5 aylığa kadar bakmışlar sonra biz sahiplendik annem sayesinde. Çok sıkıntı yaşamadık küçüktük ve kedi falanda hiç istemedik bizimkilerden ama eğer isteseydik zaten tek problem annem olurdu, çünkü babam çok sever hayvanları, annemde sever ama temas edemezdi uzaktan severdi hep. İlk kedimizi annemin getirmesi büyük bir şans oldu bize gerçekten. Bazı insanları görüyorum ailelerini ikna etmek için yıllarca dil döküyorlar ve aslında ne kadar şanslıymışım diye düşünüyorum hep.