Kedi Ve Kuş Alıştırma Süresi

sevvalay

Merhabalar, evde muhabbet kuşum bulunuyor yavru kedi sahiplendik sütten kesilmesini bekliyoruz. Kedimi kuşlara nasıl alıştıracağım daha önce bu süreci yaşayan oldu mu acaba?

9 CEVAP

KimJeongguk

Kedi avcı bir hayvandır alıştırmanız zor çünkü kuş uçtuğunda onu hep av olarak görecektir. Yemeyecektir asla ama tutmaya çalışıp zarar verebilir bu ihtimal yüksek. Tek çare kuşlarınızı kafesten çıkaracağınız zaman kediyi odanın dışına koyup kuşları çıkardığınız odanın kapısını kapalı tutmak. Kuşlara alışması gerçekten zor ama alışma ihtimalide yok değil tabi.

sevvalay

Ben de kediyi çıkartıp kuşları açmayı düşündüm, sorunsuz halledeceğim umarım

sevvalay

Ben de kediyi çıkartıp kuşları açmayı düşündüm, sorunsuz halledeceğim umarım

Kedi ve kuş kesinlikle alismaz evet belki kedi ona zarar vermez ama kedi avcı bir hayvandır kuş uçtuğu anda onu yakalamak isteyip zarar verecektir

sevvalay

Kuşlar çok kafesten cıkmıyor, belirli saat aralıkları cıkıyorlar o saatlerde kediyi salondan cıkartmayı düşünüyorum olmazsa kuşları vereceğim