2 Haftalık Kedi Büyük Tuvalet

Beyzao1

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık iki haftalık bir kedim var dün sahiplendim. Annesi yok. Süt tozu ile mama hazırlayıp veriyorum 2-3 saatte bir. Ardından tuvaleti için poposuna hafif ıslaklıkta bir pamuk ile dokunduruyorum ovalıyorum hafifçe. Çişini yapıyor ama kakasını hiç yapmıyor yapmadı. 2 haftalık kediler ne sıkılıkla büyük tuvaletini yapar? Şimdiden teşekkür ederim.

2 CEVAP

Anonymus985465

Lütfen bir veterinerden destek alın. Süttozunun markasını değiştirmeniz gerekebilir.
Karnına yukarıdan aşagı doğru hafif masaj yapın ve sıcak tutun. Yatağına yumuşak bir battaniye ve
büyük yumuşak bir oyuncak koyun.

Fistikpasa

Benimde yavru kedilerim var şuan 7 haftalıklar neredeyse 2 aylık olacaklar kakalarını tuvalet eğitimine başladıkları zaman gördüm anne kedinin de yaptırmadığına neredeyse eminim. Çok da sağlıklılar bende endişelenmiştim ama normaldir sadece sıvı ile beslenmelerine bağlıyorum. Endişelenmeyin.