"Pisi Pisi" Kedi Kumu ??!!

guineapigela

kullanan varmı? iyi bir ürün mü? almalı mıyım kedime ??? bilen varmı acaba

4 CEVAP

dilex

Kalin taneli.cok basarili

dollfacepersian

Ben ince taneli olanı kullandım. Topaklanma,koku kontrolü açısından çok beğendim. Tozutma açısından biraz toz oluyor ama fazla değil bence. Tavsiye ederim

onuralpaslan

ince taneli kedi kumlar kedinin patisine yapışabilir ( benim kinin yapışmıyor paspası var belki ondandır bilmiyorum) ince taneli alırken yinede göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim avantaj ve dez avantajalrı var kalına göre bende everclean arada bir de pispisi ve mırmırı kullanıyorum pispisi ince taneli topaklanması ve kokusu hoşuma gitti tozutma olarak malesef ..

Merhaba pudra kokulu mı tercihiniz pudra kokulu mu?