Kedimin Gözünde Yeşil Akıntı

Ozgex

1.5 yaşında van kedim normalde çok nadir küçük şekilde çapakları olurdu ama bu sabah dikkatimi çeken yeşil renkte göz akıntısı olduğunu farkettim temizledim fakat sonra tekrar oluştuğunu gördüm bu konuda ne yapmam gerekir endişelenecek bir şey var mıdır bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim

2 CEVAP

blue_hpood

veterinere danışarak ılık çay suyuyla silip terramycin sürebilirsiniz. geçmezse tekrar veterinere danışın mutlaka.

Anonymus985465

Lütfen hemogram yaptırın