Kedimi Kısırlaştırma İşlemi

Kedimi kısırlaştırmak istiyorum ankaraya yeni taşındım etlik mahallesindeki pet veteriner kliniğiyle görüştüm orada yaptıracağım sanırım ama bu işte başarılılar mı bilgisi olan var mı veya da ankarada önerebileceğiniz bir vet var mıdır

4 CEVAP

Anonymus985465

Kısırlaştırmadan önce lütfen hemogram yaptırın.
Kısa zamanda cevap alabilmeniz için yeni başlık açıp Ankara'da vet önerisi isteyebilirsiniz

Hemogram ne için yaptırmalıyım peki

blue_hpood

veteriner hekime bildirirseniz öncesinde hemogram yapacaklardır. ayrıca gaz anestezi rica ederseniz, çok daha risksiz bir ameliyat olur.

Peki erkek kedi kısırlaştırması zor mu kendine gelme süresi falan ya da ameliyat yeri iyileşmesi