Veteriner

aoeo10

Kedimi veteriner e götürdüm ve iç dış parazit aşılarını yapmasını söyledim fakat hiç aşı yapmadı ensesine bir ilaçdamlattı daha sonra da bana evde damlatmam için bir ilaç verdi ve bundan 160 tl aldı dıştan verilerek iç parazit engellemek mümkün mü yoksa kedimin iç parazit önlemi yok mu şu an da?

16 CEVAP

onuralpaslan

öncelikle 1) benim veterinerim bana öyle birşey vermedi senin değil veterinerin damlatması daha doğru olur bence
2) fiyat olarakta çok pahalı 1 tane den
o yaptığı aşı damla çözelitisi iç mi dışmı ney oluyor bitanede arkasına yapması gerekirdi damla çözelitisi ve gün boyunca kediye dokunmamanı tavsiye ederim iyice emmesi için aşıyı

onuralpaslan

o damla aşı oluyor zaten birde arkasında damlatınca iç dış oluyor iğne yerine damla çözeltisi kullanmış
ama birtaneden bukadar fiyat verip evde sen yap demesi sadece bana anlamsız geldi kedinin karnesine yaptıgı aşının damgasını vurdurduysan başka veterinere göster dış yapmamış ise dış yapar sadece

Marlo

Gitmeyin o veterinere bir daha hatta arayın ve bu fiyatın hesabını sorun insanları salak yerine koyuyorlar

istanbulda yaşayanlar iç ve dış parazite toplam ne kadar verdiklerini yazabilir mi? ben 95 tl gibi bir şey verdim de burada normali 30 tl 50 tl falan diyenler olmuş merak ettim.

iselas

sürekli gittiğinizde daha uygun yapmaya başlıyor veteriner ama ilk defa gidiyorsanız tabela fiyatı veya üzerini alıyorlar güvenebileceğiniz bir veteriner bulabilirseniz ve sürekli ona götürürseniz o zaman çok daha uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz biz bebekliğinden beri sürekli aynı veterinere gidiyoruz bazen bu sefer ki bizden olsun bile diyor :)

Tugbabilginer

İç parazit hapını alıp kendiniz de yutturabilirsiniz pakette bir hapın fiyatı 20tl ikiye bölüp yarısını verebilirsiniz

BGK

@cirkinmizmiz bende iç dış parazite toplamda 70 tl veriyorum

_Max_

Çok fazla ben 25Tl yaptırıyorum değiştirin Veterineri

teşekkürler yanıtlarınız için. evet fazlaymış bizim fiyat biraz, muhittendir belki. aslında bir altı aydır aynı veterinere gidiyorum ama hiç indirim yapmadı. daha önceki veterinerin kedime yanlış teşhis koyduğu için ve hakkında kötü yorumlar okuduğum için değiştirmiştim. ama bilmiyorum değiştirebilir miyim, yürüyerek gidebileceğim bir yer olması lazım çünkü. bahariye civarında veteriner önerilerine açığım.

aoeo10

İç aşı tekrar yaptırayım mı o zaman sanırım gittiğim veteriner içe yönelik bi şey yapmadı çünkü ne hap verdi ne aşı yaptı sadece damla damlatdı ensesine

umut93

Ben ic dis damlayi toplam 30 tl yaptiriyorum gercekten cok yuksek bir fiyat muhtemelen once ic prazit yapti dis parazide sonraya birakti benim veterinerimde ayni sekilde yapiyor ama bana vermiyor 2 gun sonra tekrar ugra diyor

yasement

Biri profender biri strongholddur muhtemelen. Profender ise onunla ic parazit yok etmek mumkun evet. Toplam 50 lira civari bir fiyati olmasi lazim.

Reyaura

İç dış damlası kullanmış ikiside etkili. Senin bu işte yeni oldugunu fark edip toplam 40 liralik damlayi sana 160a vermiş bidaha o vetin kapısının önünden bile geçme pislik! Derisine damlatdiginda daha hızlı etki ediyor tuyune geldiysede deriye iner o . ikisi ayni anda kullanildiginda kediye agir geliyor o yüzden evde kullanman için vermiş. Sonuçta kimyasal bi ilaç tekrar yapmani tavsiye etmiyorum yapacaksan bir ay beklede yap

160tl ic dis parazit ne demek siz veterinerinizi degistirin bence...

Reyyanhan

Uçan veterine r :/