Diğer Kediye Daha Uygun Ama Sağlıklı Bir Mama

kedianasi

kedime nd kullanıyorum ama bütçemi o zaten zorluyo ikinci kedi apartmanın kedisi ona sağlıklı ama çok daha düşük bütçeli bir mama önerebilirmisiniz pek iyi bişey alamam ona ama sağlıklıda olsun istiyorum

4 CEVAP

akitalove

Now fresh olabilir

Feronia

N&D tahılsız mı, düşük tahıllı mı kullanıyorsunuz?

kedianasi

Feronia kedim için brit care bir kaç çeşidini bonaciboyu orijeni bile denedim ama yemdi onun yerine evde nd tahılsız balkabaklı köpek maması vardı saldırdı ona bende nd düşük tahıllı balıklı aldım onunla karıştırıp veriyorm ama diğer kedi için onu alamam o yüzden sordum

Feronia

Go! Sensitive olabilir. Daha uyguna ise Profine.