Kopeğe Kas İğnesi Varmı Varsa Nedir Detaya Bakınız ?

ibrahimcelik

Benim köpeğim beagle kurması gibi bişey sokak köpeği falan diyen de var ama ben kopeğime aşı veya iğne ile onu vücutlandırabikirmiyim cevaplarmısınız lütfen?

12 CEVAP

onuralpaslan

@akitalove Basmışım aminoasiti daşşş gibiyiiiiiimmmmmm kelimesini yazınca bide profilindeki pet i görünce o diyomuş gibi bi gülme geldi istemsizce :DD

kas ignesi = zararlı açıkçası işkence olarak görüyorum hayvanın dengesiyle oynayıp zulüm etmeye gerek yok durumun iyiyse saldırgan değil "köpeğini badigart vb alanlarda eğitimli kişiler tarqafından eğitebilirsin kaliteli mamalar da yedirirsen iğneye gerek kalmaz sokak köpeği diye bir şey yoktur çünkü sokaklar köpek doğurmaz :) hayvanların doğasını bozmada yardımcı oluduğu için insanlar hayvanları sokaklara attıkları için çiftleşme sonucunda insanlar tarafından yardıma muhtaç ve yeteri hak ve soksk dahi olsa yeteri alt yapı olmadığından ve sürekli sokaklara atıldıklarından dolayı deninir

akitalove

Basmışım aminoasiti daşşş gibiyiiiiiimmmmmm ... amaç nedir ? Sokak köpegine benzemesinin size bir yarardan cok zararimi var diye dusunuyorsunuz o halde yaniliyorsunuz. bosverin kas ignesini ve köpeğinizi oldugu gibi besleyin. Ayrica kas ignesi yerine kaliteli mamalar ile besleyip yeterli düzeyde egzersiz yaptirirsaniz hayvan kendine gelir zaten.

emine64

Yok artık daha neler ne gerek var ki kaliteli mama kullanırsanız zaten kaslı iri bir köpek olur herşey bakım ilgi

YasaYasa

Ya bi onceki sorunuzda demissiniz ki bana kimse kopek vermiyor bence bu sorunuzda cevap vermişsiniz kendinize anlatmaya gerek yok goruyorsunuz :) kaliteli besleyip spor yaptirirsaniz buna gerek kalmaz niye hayvana boşuna ilac yüklüyosunuz

Feronia

Amaç?

akitalove

Zaten o bana söyledi bende yaziyim bari dedim mantikli bi cevap :D

_Max_

Köpeğenizin siz ne olduğunu biliyorsunuz Başkarıları ne derse desin ve Köpeğinizi dış görünüşüne göre sevmeyin tatlı veya değil!

ibrahimcelik

Amma siz hep ön yargı ile yazı yazmışsınız dinlemeden ama suç bendeki ben tam olarak yanlış yazmışım kas iğnesini vurmak istiyorum çünkü köpeğim kas kaybı hastalığı var :/ @emine64

emine64

Veterinere götürün bence

akitalove

Ibrahim senin orda yazdiginin anlami farkli ama :)

Delall

Ya ne kadar saçma sapan düşünceler bunlar hayvana antibiyotik bile sürekli verildiği zaman zararlı ki siz steroit gibi kas yapıcı iğne istiyorsunuz. Allah akıl fikir versin dicem ama görüyorum ki geç kalmışız

Mariana

Profil sayfanıza baktım böyle kas iğneleri falanda sormuşsunuz sürekli yavru köpek istemi var bence çok şüpheli aklıma birşey geliyor ama umarım yanılıyorumdur.