Kedilerim Yataga Tuvaletini Yapiyor

Simalboran

Merhaba iki tane kedim var klozet egitimi vermek istedim klozete klozet kiti yerlestirdim ama benim cocuklar tuvaletini arada yataklara yapiyor kiti mi istemiyorlar acaba

5 CEVAP

eltarcin

Kediler normalde tuvaletlerini klozete mi yapıyor? Hem hijyenik değil, hemde doğasına aykırı. Zaten kum yeterince doğasına aykırıyken, klozet? Düşünemiyorum.

turkuaz66

klozeti temiz bulmuyor olabilirler

YasaYasa

Yakinda yemek yerken çatal bicak egitimi vermeyi dusunuyor musunuz :)) ya klozet nedir sifon cektirmeyide unutmayin bence siz kuma yaptirin :))

thecatlover

kuma yaptırın. zaten kum yeterince doğasına aykırı iken bu nedir?biraz saçma olmuş

Susamsusi

Internette her gördüğümüz kolayimiza gelen şeyleri almak istiyoruz ama klozet kiti de uç nokta olmuş. Zaten ilginç bu kediler. Tuvaletini yapıyo üstünü kapatıyor dönüp dolaşıp geri geliyo gene aynisini yapiyo. Klozette bu durumu gerceklestiremedikleri icin daha rahat olduğu yere yapmalari gayet doğal