Köpeklere Kedi Maması Verilir Mi?

Köpeğim kendi maması yerine kedimin mamasını yiyor. Bir zararı olur mu?

5 CEVAP

blue_hpood

maalesef beslenmesi için gereken maddeler kedi mamasında bulunmuyor ve içeriği köpekler için yetersiz olabilir. yemeklerini ayrı ayrı yerlerde vermelisiniz, aynı anda aynı yerde yememeliler.

salihaondag8

Ben sokakta olan aç kopeklere elimde köpek maması olmadığı için arada veriyorum ama arkadasin dediğin gibi devamlı kedi maması yemesi gereken vitamin minarel ve herşey kedilerin ihtiyacı köpeklerinkinfen farklı olduğu için pek faydalı olmaz köpek maması yemesi daha sağlıklı ve uzun yaşam sürmesine ve hastalık oluşmamasini sağlar inşallah bu konuda dikkat edilmesi gerekir 🤗

Anonymus985465

Hayır. Köpeklerin metabolizması farklı

LilaMiaLuna

Tabi ki de yememeli

Öyle yapacağım teşekkür ederim