Köpeğim Kuyruğunu Isırıp Çekiyor

maxleo234

Merhabalar köpeğim son birkaç gündür günde 1 sefer olmak üzere kuyruğundaki tüyleri çekmeye başladı. Unutması için bunu yapmaya başladığında oyun oynatıyorum yada doğal çiğneme kemiklerinden veriyorum ama günde 1 sefer yine de bu hareketi yapmaya devam ediyor daha önce başına gelen var mı bilgilendirirseniz sevinirim (iç dış parazitini ayda 1 yaptırıyorum)

1 CEVAP

Davranış sorunu, mama alerjisi veya hastalık belirtisi olabilir bence veterinere danışın.