Kedinin Hırıltılı Nefes Alması?

Kedi dinlenme halindeyken nefes verirken hırıltı duyulmasının sebepleri ne olabilir

3 CEVAP

LilaMiaLuna

Benim kedimde aynı şekildeydi veteriner toza çok ciddi alerjisi var dedi, tozsuz olduğu söylenen bigcat e geçtim nefes alış verişi düzeldi. Belki sizin kedinizde de bu tarz bir rahatsızlık olabilir.

Anonymus985465

Mırıltı mı hırıltı mı?
Hırıltı ise acil ciğerlerin röntgenini çektirin ve hemogram yaptırın.

hjerr1

Alerjik bir kediyse burun bölgelerinde kaşıntıya sebebiyet verebilir