Lütfen Acıl

YasaYasa

Arkadaslaar babaannem tam odanin kapisini yavasca kapatirken kedim kosarak geldi odaya girdi girerken kapiya hafif carpti kedim hamile bi sey olur mu

5 CEVAP

kedilimadam

Büyük bir sorun olacağını zannetmiyorum. Yine de genel durumunu gözlemlemenizi öneririm.İçinizi ferah tutun, nasıl üstüne titrediğinizi tahmin edebiliyorum:) ama onlar kedi bizden çok daha güçlüler;)

YasaYasa

@kedilimadam üstüne nasil titredigimi biliyorsun zaten :)) ama ne bileyim korkuyorum onu koruyacak zar var ama olsun endiseleniyorum iste napim :) bi de sayılı gunler kaldı :)

kedilimadam

Her şey iyi olacak umuyorum. Çok iyi anlıyorum seni, bu dönemde her şey daha da fazla endişelendiriyor insanı. Ama benim tecrübe ettiğim kadarıyla onlar gerçekten bizden çok daha güçlüler:)

KedimVar

Küçük bir çarpmanın bir zararı olmaz. Merak etmeyin. :)

YasaYasa

Insallah :))