Sokak Kedisini Eve Almak Hastalık Bulaştırırmi?

guineapigela

dısarda kedi buldum eve aldım ancak aşısız ama su an bizim evde aşısını yaptıracağız ama suan bize hastalık vb bulastırır mı diye merak ediyoruz korkuyoruzda

4 CEVAP

Inanin bu sitede herkes disardan buldugu kediyi en az 1 kez eve getirmistir kimseye bir zarar gelmemistir bir sey olmaz ellerinizi iyi yikayin yeterli olur.

Friolero

Günde kaç tane kedi köpek seviyorum bilmiyorum ama hala sağlıklıyım. O yüzden bulaştırmaz :d

onuralpaslan

kediden insana veya insandan kediye geçmiyordu galiba tam emin değilim biyerlerde okumuştum zamanında:D birşey olacağını zannetmiyorum arkadaşımda dışarda kedi sahiplenmişti uzun süredirde bakıyor 2-3 tane kedisi var herhangi bir hastalıkta bulaşmadı aşısını yaptırınca zaten tüyü kis etmez

goknur

Kapimizin onunde komsumuzla ortak besledigimiz bir sarmanimiz var safis isimli :) bebek bekliyoruz suanda :) bazen dis kapiyi acik bulup iceriye girdigi bile oluyor seviyoruz onu cok soguklarda biz alamiyoruz citir hanim kiskanc biraz ama komsumuz aliyor iceriye mesela onu. Biraz kirli beyaz tuyleri grilesmis artik ama hicbisey olmadi allaha sukur sevmektende hic cekinmiyoruz onu dubus dubus karnini oksuyoruz hep :)