Acil Lütfen Yaşayan Var Mı Daha Önce

SakizTarciko

Kedime malt vermiştim ardı ardına 2 farklı tür malt verdim ve yarım saat sonra su içmiş ve su kusmuş, geldiğimde ağzından su köpüğü vardı (beyaz köpük değil) ağzını kenetlemişti ve açmıyordu, elimle açtım ve kusması durdu , hapşırdı , hapşırır gibi oldu kendini yaladı temizledi su içti şimdi de yatıyor çok korktum yaşayan var mı daha önce, hiç kusmamisti bu zamana kadar 10.5 aylık iki gün sonra kısırlaştırma ameliyatı olacaktı

2 CEVAP

SakizTarciko

Kustugu kısma baktım 2 tane mama ve cokca su vardı

Ozgvl

Bildiğim kadarıyla maltların kullanma dozu var. Belki iki tane farklı art arda verdiğiniz için yan etki yapmış olabilir. Kedinizi bir süre gözlemleyin ve mutlaka hemen bir veterinere danışın. Hem içiniz rahat etmiş olur hem de bir sorun varsa erkenden öğrenilir.