Erkek Kedi Kısırlaştırma Tarihi

theo_cheeky

Erkek kedim var. Şuan 8 aylık, önümüzdeki ay 9 aylık olunca kısırlaştırmayı düşünüyorum. 1 yılı beklemeli miyim?

3 CEVAP

Minminik

  1. ayda kısırlaştırdım hiç sorun yaşamadım kedinizin aşıları tamsa aklınızdada şüphe varsa kan tahlili yaptırarak kısırlaştırma yaptırabilirsiniz
    püskürtmeyi huy edinmeden kısırlaştırsanız iyi olur

theo_cheeky

Daha önce püskürtmedi neyseki ama kesinlikle çiftleşmek istiyor. @minminik test ultrason vs hepsin yapacağım. Teşekkürler

Havva6134

Ben 1.5 yaşı bekledim erkek kedide geç kısırlaştırma önerildiği için ama benimkinde idrar püskürtmeyi bırakın miyavlama bile yoktu miyavlama gibi istek belirtileri varsa idrar püskürtmeye başlamadan kısırlaştırmak daha iyi olur