Kedim Hamile Mi

aoeo10

Kedim dişi ve veteriner 6 aylık civarı olduğunu söylemişti bi kaç kez evden kaçmıştı fakat veterinerin hesabına göre kaçtığında 4 ya da 5 aylık falan oluyor
Son günlerde karnı iyice şişmeye başladı ve ağırlaştı beslenme şeklinden midir.yoksa evden kaçınca bir.kediyle.mi çiftleşti

9 CEVAP

eltarcin

Göbüşünden bir fotoğraf atarsanız daha kolay yardımcı olurum.

eltarcin

Yeni bir soru açarsanız daha kolay olur :)

Anonymus827062

Dört ay ve üzerinde idi ise kaçtığı zaman muhtemelen hamile kalmış gözün aydın;) bir de şunu öğrenmek istiyorum o belirgin sisligi gormen için o gebeligin 50 günün uzerinde olması gerekir onun altındaki bir sürede görülmez! O balon görüntüden sonra ise her an doğum yapma ile karşı karşıya kalinabilir. Soylenilen 65 gün maksimum ve geç doğum diye tabir edilir

Anonymus827062

En az iki en fazla beş

aoeo10

![Resim]( "Resim açıklamasını girin")

aoeo10

![Resim açıklamasını girin]( "Resim açıklamasını girin")

aoeo10

![Resim açıklamasını girin]( "Resim açıklamasını girin")

aoeo10

![h]( "Resim açıklamasını girin")

aoeo10

Peki en fazla kaç tane doğurur umarım fazla doğurmaz ve bu kadar küçükken nasıl oluyor ki ama tatlı bir heycan bastı