Doğumu Başladı Galiba

Simgecetin07

Arkadaşlar kedilerimden birinin doğumu başladı galiba bu nedir bilen var mı doğum mu başlamış??

5 CEVAP

Ozgvl

Plasentaya benziyor. Yavru kedilerin kordon bağında olan bir et parçası oluyor. Anne kediler genelde onu yerler. Bununla birlikte yavrununda gelmiş olması lazım. Yavru geldi mi?

Simgecetin07

Yavru henüz gelmedi veterinerime sordum normal dedi

Fistikpasa

Hiç normal değil plasentanın gelip bebeğin gelmemesi.

Emirrckr

Son durumu nedir?
Kedimin gebelik sürecinde çok araştırmıştım buna benzer et parçasının gelmesi risk teşkil edeceği yazıyordu sanki.
Yine de araştırmak lazım birkaç veteriner hekime sorun isterseniz.
Eğer doğum hala başlamadıysa acil bir durum olabilir.

Simgecetin07

Hala başlamadı veteriner cevap vermedi daha ancak yaşadığım yerde şuan açık klinik yok zaten 2 klinik var ama kedi hiçbir şey yokmuş gibi normal Mırlıyor dolanıyor mama yiyor anlayamadım ben de çok tuhaf