Köpek Maması Alımı Hakkında Bilgi

en iyi köpek mamaları nelerdir ? kullandığınız mamaları tavsiye eder misiniz?

3 CEVAP

melisigli

köpek baktığım dönemler uzun araştırmalarım sonrası acana ve orijenin en iyisi olduğunu öğrenmiştim. yalnız baya pahalıydı. ama köpeğim kaşar yumurta ve ev yemeklerine okadar alışmıştı ki kuru mama pek sevmedi.

Hayvist

En iyi mamalar Orijen - Acana bence.. Acana pasifica tavsiye ederim

yorkshia_gsd

En iyi beslenme şekli barf diyetidir.
Kuru mama olarak tahılsız, kaliteli hammaddeli bir mama kullanın. Acana orijen nd bunlara örnek.