Kedim Etrafa Çiş Yapiyor

Hafsa7

Merhabalar arkadaşlar 3 yaşında erkek kedim var ve kısır değil Ama hiç koku bırakmadi bugu ne kadar bugün 3 kere çişini yaptı birini balkona birini mamasinin yanina yani normalde böyle bir huyu yok miyavlamiyorda evde bebeğim var emekliyor nereye yaptığını kestiremiyorum artık nasıl temizleyebilirim ve neden yapıyor olabilir yardımcı olabilir misiniz

4 CEVAP

sevvalay

Kısırlaştırmanız lazım koku bırakmak amacıyla yapıyor olabilir

dilanbulent

3 yaşına kadar neden kısırlaştırmayıp hala eziyet ediyorsunuz hayvana merak ettim geçerli bir sebebi olup olmadığını

stres olacağı durumu ortadan kaldırmayı deneyebilirsiniz, sağlıksal bir sıkıntı olmadığına eminseniz

Hafsa7

Veterinerimiz kisirlastirmamizi istemedi kalbinde sorunu var narkoz ağır gelecegini söyledi yarın bir veterinere gotureyim en iyisi