Acil Bakar Mısınız Lütfen

Senemasamaz

Merhaba bundan 2 gün önce Salı sabahı kedim kısırlaştırıldı bugün yarasında iki şişlik farkettim sabah erkenden veterinere yazacağım fakat aklıma takıldı bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi fotoğraf ekliyorum

13 CEVAP

bbenimbenn

bence kaşıyıp dikişini açmış yakalık takılmadı mı

Senemasamaz

Yakalığı var

Bellacindy

Ayy çok geçmiş olsun

Bellacindy

Ayy çok geçmiş olsun

Bellacindy

Ayy çok geçmiş olsun

Bellacindy

Ayy çok geçmiş olsun

Bellacindy

Ayy çok geçmiş olsun

Bellacindy

Ayy çok geçmiş olsun

Bellacindy

Ayy çok geçmiş olsun

bbenimbenn

çok geçmiş olsun sabaha kadar acil bir durum olmaz telaş yapmayın bence. sabah erkenden veterinere mesaj atıp öğrenirsiniz

Eyelin

Maalesef dikişini açmış gibi görünüyor benim disi kedimde kisirlastirma oldu 8 gün önce fakat bizim yaramız hiçbir zaman böyle olmadı ilk önce sargı vardı daha sonra 5 gün antibiyotik tedavisi verdiler ameliyat sonrası 5.gün sargısını tazelerlerken yaranın birçok kısmı iyileşmişti fakat sargısı değiştikten sonra biz sargıyı istemedik yakalık takıldı suan çıkarmayı bekliyoruz bence göstermenizde fayda var size nasıl bir işlem uygulandı ?

Eyelin

Maalesef dikişini açmış gibi görünüyor benim disi kedimde kisirlastirma oldu 8 gün önce fakat bizim yaramız hiçbir zaman böyle olmadı ilk önce sargı vardı daha sonra 5 gün antibiyotik tedavisi verdiler ameliyat sonrası 5.gün sargısını tazelerlerken yaranın birçok kısmı iyileşmişti fakat sargısı değiştikten sonra biz sargıyı istemedik yakalık takıldı suan çıkarmayı bekliyoruz bence göstermenizde fayda var size nasıl bir işlem uygulandı ?

Eyelin

Maalesef dikişini açmış gibi görünüyor benim disi kedimde kisirlastirma oldu 8 gün önce fakat bizim yaramız hiçbir zaman böyle olmadı ilk önce sargı vardı daha sonra 5 gün antibiyotik tedavisi verdiler ameliyat sonrası 5.gün sargısını tazelerlerken yaranın birçok kısmı iyileşmişti fakat sargısı değiştikten sonra biz sargıyı istemedik yakalık takıldı suan çıkarmayı bekliyoruz bence göstermenizde fayda var size nasıl bir işlem uygulandı ?