Kedim Her Gece Aynı Yastığı Aynı Banyoya Götürüyor, Neden Olabilir?

Yavru kedim evdeki bir yastıkla (kedi yastığı değil) bağ kurdu, her gece bu yastığı banyoda aynı yerde buluyorum, sabah alıp odaya geri koyuyorum. O da geri taşıyor herkes uyurken. Büyük olan kedimin taşıdığını sanmıyorum çünkü gün içinde hiç ilgilendiği bir yastık değil, küçük olan ilgileniyor sadece. Başka yere taşısa bırakıcam orda ama banyo olmuyor 😅

3 CEVAP

Baliminannesii

Çok tatlı bence 😂

Güncel

Cennet29

Yastığa sevmediği bir kokuyu sürebilirsiniz. Mesela kediler mandalina portakal limon kokusu sevmez. Soğan ve sarımsaktan da nefret ederler ben sofradan uzak tutmak için limon yada soğan koklatıyorum hemen kaçıyo. Bi süre sonra yapmayı bırakıyo