Lütfen Yardım Kedime Hiç Bir Taşıma Çantası Dayanmıyor

Kedim iri bir erkek kedi. Box şeklinde olan olmadı çünkü sapı esniyor baya kaldırınca ve korkuyorum. Bu çantalardan aldım mft tabanlı bi ton para ile kumaşının içinden geçiyordu az daha çıkmak için, nefret ediyor kapalı yere girmekten. Normalde ise çok sakin bir kedi. Astronot çanta da olmadı küçük geliyor onun da kumaşını halleder zaten ilk günden. Kilo problemi yok sadece çok yapılı bir kedi. Elimde hiç bir seçenek kalmadı artık. Maddi olarak da yordu bu çanta işi. Öneriniz var mı?

5 CEVAP

Cennet29

Bende kedimde çok boylu poslu bir kedi ve bende hala ona uygun bi çanta bulamadım. Astronot çantaya sığmıyo ztn nefret ediyo ondan. Box aldım oda küçük geldi . Büyük boxlarında dediğiniz gibi kulpları esniyor kopacak gibi güvenemiyorum. Ne alacağımı şaşırdım içinde rahat etsin ve hareketi kısıtlansın istemiyorum ferflast 20 alacaktım ama onların fiyatı bütçemi aşıyor. Eğer imkanınız varsa kesinlikle ferplast 20 öneririm indirimde biraz daha uyguna gelebilir

Cennet29

Heps¡bur@dada şuan 350 tl.
Uzunluk 58 cm
Genişlik 37 cm
Yükseklik 32 cm
Bakiyem olsaydı bu fiyata asla kaçırmazdım.

yasminackz

ferplast atlas serisi net derim aşırı kaliteli ömürlük bence. bütçenizi aşıyorsa 2.el de bakabilirsiniz bence ben çok ilan gördüm çünkü kimi kedi sahiplenip bakamıyor kiminin elinde fazladan oluyor satıyor böylelikle daha uyguna geliyor

Minminik

Valiz gibi çek çek ile tasinanlara bakin

Taşıma çantaları evde hep ağzı açık duruyor girip çıkabilecekleri şekilde. Diğer kedim kendi isteği ile giriyor içine ve taşınırken de çok sakin.