Uriner Mama

Merhaba, tekir kısır kedim var idrar yolu sağlığı için mama almak istiyorum. Daha önce brit care uriner sistem mamasını kullandım şuan memnun değilim ishal yapıyor. Kısır ve idrar yolu sağlığı için hangi mamaları kullanabilirim deneyimi olan var mı😊

5 CEVAP

dilanbulent

Hala utanmadan elaleme Brit Care öneren kendini içerik profesörü zanneden gereksizler iyi baksın bu başlığa. 1 tane daha eklendi ishal vakasına.

Veteriner özel serileri var markaların. Virbac, Royal Canin, Hills markaları. Bu 3 marka da çok tecrübelidir bu özel seri mamalarda, özellikle Virbac ve Hills. Zaten en çok tercih edilen mamalar bunlar. Bu markaların internet sitelerine bakarsanız, yaşadığınız şehirde hangi veteriner kliniklerinde satıldığını görebilirsiniz. Geçmiş olsun.

LilaMiaLuna

Virbac, hills, royal canın, unıque gibi Mamaları tavsiye ederim

Anonymus985465

İdrar yollarında defalarca kristalleşme olan ve tedavi gören çok seçici oğlum tıbbi virbac mamayı zaman içinde o kadar sevdiki tamamen Sanabelle üriner mamaya geçemedim.
Kısır diğer kedilerim Sanabelle Üriner mamayı çok severek yiyorlar.
Bozita'yı yemelerini isterdim, ancak kedilerim Sanabelle tercih ediyorlar.

Advance nasıl peki

GeceFanzini

Kesinlikle Virbac ya da Hill's Uriner mamalarını düşünün. Hatta sonrasında da bu mamalarının tedavi amaçlı olmayan klinik ürünleriyle devam edebilirsiniz. Virbac Yetişkin Kısır kedi maması veya Hill's Vet Essentials serileri ile.