Cinsi Nedir Acaba

mgulden

Merhaba arkadaşlar ben 2 gün önce barınaktan köpek sahiplendim o kadar zeki o kadar güzel bir köpek çok mutluyum ama cins olarak hangi ırka giriyo bilmiyorum gerçi sokak köpeğidir yani kırmadır sadece öğrenmek istiyorum

6 CEVAP

Golden cokier a benziyor .

bsraodbsii

Golden kırması sanırsam

anfrenee

  1. Fotografta malteseye cok benziyor digerlerinde golden kirmasi gibi gozukuyor tuyleri biraz uzayinca degisince daha iyi belli olur ama maltese kirmasi olma ihtimali var :-)) :-))

YasaYasa

Buyuk ihtimalle golden mix ama emin olmayalim kopekler 3 ayliktan sonra cinsini belli ediyor :))

guineapigela

golden kırması bir tür olabilir

bolt

Golden kırması.