Yaşlı Kedi Maması

Aminto

Kedim 10 yaşında proplan yaşlı kısır kedi maması kullnıyorum ama diğer iki kedimde 8 yaşında artık hepsine yaşlı kedi maması kullanmak istiyorum ama fiyat olarak çok pahalıya geliyor kg az çünkü, sanebelle yaşlı kedi maması var 10 kg ama kısır değil kullanılabilir mı acaba kısır kedilere. Bu arada hepsi dişi

1 CEVAP

dilanbulent

Kısır kedilere yetişkin kedi maması kullanmak problemlere yol açıyor. Yaşlı kedi maması olarak Royal Canin önerebilirim. Baktığım sitede Sanabelle markasının kısır yaşlı kedi mamasının 2 kilosu 340 lira, Royal Canin'in yaşlı kedi mamasının 3,5 kilosu 548 lira. Kilo olarak bakılırsa Sanabelle 170 liraya, Royal Canin ise 156 liraya denk geliyor. Fiyat olarak bakmadım ama Hills markasına da bakabilirsiniz RC ile aşağı yukarı aynı fiyatlardadır.