Kedim Kendi Tuvaletinin Toprağını Yiyor

Öncelikle merhaba, benim kedim kabız olmuştu bu süreçte çok fazla toprak yiyordu. Veterinere götürdük lağman ve şurup verdi başta güzel gittiğini sanıyorduk fakat şuan dışkısı biraz normalleşmesine rağmen idrarını tuvaletini dışına yapıyor ve biz sokmadan tuvaletine girmiyor, girdiğinde de toprağını yiyor yardımcı olursanız çok sevinirim

5 CEVAP

Anonymus985465

Vitamin eksikliği vardır. Hemogram ve dışkı analizi yaptırın. Semptomları bastırmak yerine sorunun temeline inilmeli.
Tıbbi gastro mama yedirebilirsiniz.
Kısır kedilerim Sanabelle Urinary yiyorlar. Yağ oranından dolayı kabızlık yaşamıyorlar.
Kabız olduğunda bir defaya mahsus 1 tatlı kaşığı zeytinyağı içirebilirsiniz.

Anonymus985465

Muhakkak probiyotik kullanın

Peki tuvaletini kabının dışına yapsının sebebide mi probiyotik le ilgilidir

Ve ayrıca artık dışkısını da eve yapmaya başladı bu sıralar

Anonymus985465

Altında bir sağlık sorunu olabilir. Kediniz bu şekilde sağlık sorununu ifade ediyor olabilir.