Apartmanda Beslenilecek Büyük Irk Köpek Cinsi ???

guineapigela

APARTMAN DAİRESİNDE BAKILABİLECEK BÜYÜK IRK KÖPEK CİNSİ SÖYLER MİSİNİZ???

5 CEVAP

turkuaz66

eğitimini düzgün vermeniz taktirinde her cins beslenir

YasaYasa

Golden, labrodor aslinda butun kopekler olur

yasement

Golden

Aalında her köpek beslenebilir yeterince dışarı çıkarsa günde 1 saat falan ama havlamaması için eğitmek gerekiyor ben dogo bakıyorum apartmanda hiçte sıkıntı olmuyor tuvalet eğitiminide alınca sadece farklı seslere ve tuvaleti geldimi havlıyor ayrıca küçük ırklar evde cinnet daha sıkıntı küçük ırk sendromu var kendinden büyük her şeye havlıyorlar

guineapigela

@turkuaz66 çok tatlı haahahah :)