Kedim Tuvaletini Yapmıyor

Hikmetalp51

Kedim yaklaşık 2 gündür kakasını yapmıyor. Önceden herhangi bir sorun yokken 4 gğn önce karma aşı yaptırdık ondan sonra böyle bir sorun oldu. Mamasını da değişmedik önceden kakasında sorun yoktu.

6 CEVAP

Hikmetalp51

Bir şey yuttuğunu sanmıyorum. Evde o kadsr küçük şeyler onun ulaşabileceği yerlerde değil. Zeytinyağını deneyeceğim teşekkürler.

Hikmetalp51

Birazcık geç oldu pardon. Ama zeytinyağı işe yaradı. Artık her gün düzenli olarak yapıyor.

BurakSidel

tatlı kaşığı ile zeytin yağı içirebilirsiniz bağırsaklarını yumuşatabilir. kefir içirebilirsiniz rahatlaması için ama tabi ki de doğru açıklamayı veterineriniz söyler. ama dediklerimi de deneyebilirsiniz

Anonymus985465

Birşey yutmüş olabilir. Bağırsakların röntgeni çekilmeli

BurakSidel

rica ederim olumlu olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim.

BurakSidel

sevindim