Kedimin Burnundaki Siyah Şey

Devintamcan

Merhaba.5 Aylık dişi bir kedi sahiplendim ve onu çok seviyorum. Fakat birkaç gündür burnundaki leke gözüme çarpıyor.Endişelenecek birşey var mı ? Ona acı çektirtmiyor gibi görünüyor ve dokunmama izin veriyor fakat küçük bir çıkıntı var orada.

7 CEVAP

yasement

Sokaktan sahipendiniz degil mi, kire benziyor. Elinizle ovunca cikiyor gibi mi?

Devintamcan

Evet sokaktan sahiplendik.Kurumuş sakız gibi diyebilirim.çıkıyor gibi oluyor ama canını acıtırım diye çekindim ve bıraktım

zeynepgurgen

Islak pamukla hafif hafif silin mutlaka çıkacaktır. Bu sayede canı da yanmaz.

yasement

Kendi de temizler zaten

Devintamcan

Teşekkürler yardımınız için

Devintamcan

Up up

Batmaaan

Benimkinde de vardı silince geçmiyodu desen sanmıştım zamanla geçti :) bi sıkıntı olmadı