Nd'den Acana'ya Geçtim

Fokunsahibi

Merhabala arkadaşlar, uzun süredir kedilerim için ND Ocean kitten kullanıyordum. Bugün Acana First Feast kitten'a geçtim.

Sizce iyi yapmış mıyım? Deneyimlerimi zamanla size aktarırım ancak bilgisi olanlardan cevap almak isterim. Sizce bu tercih değişikliği daha iyi mi? Acana daha iyi diyorlar hep ND'ye göre.

2 CEVAP

dilanbulent

ND'den memnun muydunuz? Memnun kaldıysanız neden geçtiniz? Benim asıl takıldığım nokta bu. Arada ne fark olmasını bekliyordunuz bunu merak ediyorum.

Emirrckr

Kademeli geçmişsinizdir umarım.
Acana iyidir First Feast'i kedimizin emzirme döneminde ve yavrularında kullanmıştık.
Diğer üç sahiplendirdiğimiz yavru severek yiyordu ama şu an bizimle olan yavru Acana'yı hiçbir şekilde yemedi,sevmedi.
Bu yüzden devamındaki süreçte N&D'ye geçtik hala kullanıyoruz memnunuz.
Sizde kedinizin damak zevkine ve ona iyi gelip gelmeyeceğine göre karar verirsiniz artık.
Normal şartlarda N&D'nin bir tık üzerinde,kaliteli,üst segment mamalardan biridir.