Kedim Bağırıyor

aoeo10

Kedim bazenleri bağırarak koridorda koşuyor bunu oyun için mi yapıyor yoksa bir sorun mu var

5 CEVAP

ursaminor

Böyle serengeti düzlüklerinde sanki buffalo avlayan bir aslan kılığına girip aynı zamanda bir köpek sürüsünün çıkardığı havlama seslerini çıkarıyor ve koştuğunda gerçekten buffalolarla birlikte koşuyormuş kadar gürültü çıkarıyorsa;
tebrikler yaramaz bir kediniz var. Allah size kolaylıklar versin, amin :D

goknur

Aci aci mi bagiriyor yoksa mikirdaniyormu. Kediler canlari bisey sikilinca mikirdanirlar soylenir gibi. Bagiriyorsa ayri. Bazen dediginiz ne kadar sureyle tekrar ediyor bu durum.

aoeo10

Hem de ne yaramaz bir bilseniz 20 30 dakika durmadan koşturup bağırıyor :d

Batmaaan

Dönemsel olabilir. Oreoda çok sakin bi kedi ama bu aralar öyle bağırıyo

goknur

Sinem Abla yarildim :D :D :D