Kedim Hasta Mı? Acil

Ozgeeee1

Demin sormuştum fakat attığım fotograf gozukmuyor sanirim o yuzden yeniden sorucam kedim bu şekilde dışkılıyor normal mi? Kabız gibi de değil kakasını rahat yapıyor her yolu denedim dışkısını düzeltemiyorum büyük bir sağlık sorunu var mıdır? Diskinin dokusu normal ne sert ne de cıvık probiyotik zeytinyağı gastro mama kefir, malt her şeyi denedim her seyi oynaması yemesi iyi fakat sürekli böyle diskiliyor yuvarlak sekilde

2 CEVAP

LilaMiaLuna

Benim kedim de aynı şekilde. Dışkı yaptığı an eldiven ile bakın yumuşak mı diye, yumuşak ise bir problem yok.

Ozgeeee1

Evet yumuşak dışkısı fakat her zaman yuvarlak şekilde diskilamaya basladi yuvarlak diskilayinca büyük sağlık sorunu olabilir diye duymuştum ondan dolayı tedirginim