Kedim Dıskilayamiyor

kbraa55

Kedim bir kac parca top seklinde cok sert dıski cikartti.diskilayamama sorunu var 3_4 gundur ne yababilirm öncelikle evde bilen var mi

4 CEVAP

mervevehubble

3-4 gün çok uzun süre yazık bir veterinere götürün röntgenle bir şey yutmuş mu tıkanmış mı bakıyorlar

Anonymus985465

Bu kadar uzun zamandır kakasını yapamayan kediyi acil kliniğe götürmelisiniz.

Anonymus985465

Birşey yutmuş olabilir. Bir tatlı kaşığı zeytinyağı verebilirsiniz.

kbraa55

Kedim ince kablo kemirip yutmus kustu bugün dısa cıkardı ya sok oldum.yedigini kusuyordu 2 3 gundur.