Kedimin Mama Miktari Hakkinda

crenxx

Merhaba kedim dişi kisir ve 3 yasina giricek bi kac ay sonra. biz kedimizi 1 yasinda kisirlastirdik ve mama miktarina pek dikkat etmedik yani mama kabina hep mama koyduk o aciktiginda gidip yiyordu ancak bu sekilde bizim icin pek ekonomik olmadi maalesef ve biraz kilo aldigini fark ettik biz suan royal canin kisir kedi mamasini kullaniyoruz ogun ogun vermek istiyorum ama miktari ve gunde kac defa verecegimi bilmiyorum kedim yaklasik 6 kilo falandir diye dusunuyorum nasil yapmaliyim siz nasil yapiyorsunuz

1 CEVAP

dilanbulent

Mama paketlerinin arkasında kedinizin cinsiyetine ve yaşına göre günde ne kadar vermeniz gerektiği yazıyor. Mama paketinin arkasına bakın :)