Kısırlaştırma Acil

uasoul

Merhabalar , Sokak kedisini sahiplenmiştik ve şuan yaşına girdi. Kızgınlık döneminde ve bundan 1 ay öncesine kadar tüylerini veterinere götürüp kestirmiştim. Ücretsiz Kısırlaşırma yapan bir belediye var mı acaba yardımcı olur musunuz

7 CEVAP

eltarcin

Sokak kedilerine ücretsiz yapıyorlar. Normal olarak da özel veterinerlere göre daha uyguna yapıyorlar. Kedinizi sokak kedisi diye gösterirseniz belki. Ama özel veterinerde yaptırmanızı öneririm. (Gerçi onlara da güven olmaz da) Belediye veterinerleri özensiz yapıyor. Miniğin sağlığı açısından özel veteriner daha iyi olur.

Hediyee159

Malesef belediye kediye ucretsiz kısırlastırma ypmıyor diye biliyorum

uasoul

Cevaplarınız için teşekkürler

Klimt

Fakulteler de daha uyguna yapiyor genelde, arastirabilirsiniz.

Mukaddess

Normal veterinerlere zor güveniyoruz belediye vetlerine hiç güvenmeyin bence. Daha önce sahiplendirdigim bir kediyi belediye de yaptırmışlar melek oldu kısırlaştırma ameliyatında lütfen ücret odememek için canın sağlığını riske atmayın.

Amedsoner

kadıköy belediyesi evcil hayvanlar sağlık merkezi ücretsiz yapıyor sokak hayvanlarını fakat kulağına küçük bir çentik atıyorlar. Ayrıca sokakta buldum kadıköyde oturuyorum filan mahallede. Kısırlaştırdıktan sonra evde bakcam derseniz ücretsiz yapar. Diğer türlü sahipli kedi derseniz görevli sürekli masraf cıkarıyor. Normalde 230 tl erkek kedi. 250 filan da dişi kedi. Karneydi yok carttı curttu diye ücret koparmaya çalışılabilir kanmayın. Ben defalarca ücretsiz muayene ettirdim kedilerimi

Amedsoner

Sterilizasyon veya diğer sağlık açılarından durumu nasıl bilemem ama özel kliniklerden çok daha uygun olmaları beni tatmin ediyor.