Kediler En Çok Nereden Sevilmeyi Sever?

Feazeeeee

Kediler En Çok Nereden Sevilmeyi Sever? Sokak Kedilerini Dışarı Çıkınca Sevecğim de :D :D

7 CEVAP

cat_expert

Göbekten, hatta göbekten öpmeye çalışırsan kendilerinden geçerler :))))

Ozlemcakil

Gididan:) iki kulak arasinda o yumuk yerden , ben evdeki kedimin gidisini opup bitiriyorum

Feazeeeee

@cat_expert Sokak Kedisinin Göbişini Nasıl Öpeyim :D :D

cat_expert

Yaparsın yaparsın bir dene :)))))

Feazeeeee

@cat_expert O Zaman Isırık Yada Tırmık Yemeye Hazırlanayım :D :D

simbakedi

hangisinin poposunu sevdiysem hemen kaldırdı mırlamaya başladı :D ben biraz hırçın severim o yüzden popolarına pıt pıt vura vura seviyorum bayılıyorlar

Feazeeeee

@simbakedi QOWIEJWOQEIQWJIQO