İzin Vermiyor

YakupD

Arkadaşlar merhaba.
Bir dişi, bir erkek kedim var evde.Dişi kedim erkek kedimin mama yemesine izin vermiyor.Erkek mama yedisi sırada dişi kedi sürekli yanına gidiyor ve erkek yemeyi bırakıyor.Bu baya zamandır bu şekilde.Bu sebepten dolayı erkek kedim vitamin vermeme rağmen bile zayıfladı.Bu sorunu nasıl aşarım.Varsa daha önce başından geçen arkadaşlar yazabilir mi?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

1 CEVAP

Apollokaju

erkek kedinizi mama yiyeceği esnada ayrı bir odaya kapatarak yanında durun bir sure sonra ödül verin erkek kedinize dişi kediniz de bunu görsün zamanla alışır