Bi Sorum Daha Olucak

Hediyee159

Bi sorum daha olucak arkadaslar simdi dayımında bi kedisi var onu kızımın yanına koysam hemen ciftlesirlermi yoksaa sık sık mı koymam lazımm bunu nasıl yapmam lazım yardımcı olurmusunuz

8 CEVAP

turkuaz66

hemen çiftleşmezler dişi olan erkeği kabul etmesi lazım bu 2günde sürebilir 2saatte

Hediyee159

Yani gunde bikere yanına getirmeliyim

eltarcin

Yavrulara ne olacak?

Hediyee159

Emmeyi bırakana kadar benimle olucaklar sonra buyuyunce sahiplendırmeyi dusunuyorum ilk sorumda onunla ilgilide bisey sormustum

eltarcin

Sonra işler ters tepmesinde... Malum; insanların cins takıntısı varken. Güvendiğiniz kişilere sahiplendirin derim. Sonra bir gün sokaklarda karşılaşmayın...

Hediyee159

Sahiplendirdigim belli bi veteriner var merak ettmeyin

Hediyee159

Soruma cevap vermenizi tercih ederim

eltarcin

Dişinin erkeğin yanına gitmesi daha iyi olur. Çünkü dişinin evinde erkek baskın çıkmaya çalışacaktır. Ama kendi evinde böyle bir sorun olmaz. Sürekli getir-götür olmaz. Bir süre (Yaklaşık 1-1,5 hafta kadar) erkeğin yanında kalması gerekir. Alışması adına.