Kedimin İştahı Neden Azaldı?

cerenruya

Deprem dolayısıyla kedimle birlikte farklı yerlerde bulunduk ve 40 gün sonra yeni bir eve taşındık. 2 gün önce bulundugu yerden aldım kedimi. Normalde çok iştahli bir kedi 7.6 kg çıktı en son tarttığımda. Ama bu sıralar mamasini bitirmiyor, yaş mama katıyorum agzina sürmüyor. Kuru mamasindan 2 gündür normalde bir öğünde yedigi kadarını yedi. Ama enerjisi yerinde. Dışkısı sağlıklı. Taşınma dolayisiyla stresse nasil baş edebilirim

2 CEVAP

Fistik23

Kedi nanesini deneye bilirsin ben denedim sevmedi yada rahatlatıcı maltları deneye bilirsin işi yarıyor sürekli oyun oynatarakta rahatlata bilirsin

Fistik23

Bice sevdiği oyancalar meydanda olacak şekilde koy sürekli oynasın