8 Aylık Köpeğe Çiş Eğitimi Nasıl Verilir

turkuaz66

kızımın evde çişi geldiğinde banyodaki duşa kabine gidip yapıyor yani evde yapması gereken doğru yere yapıyor. dışarı çıktığımızda hem çiş hemde kakasını yapıyor. bunlarda hiç bir sıkıntı yok

ama ben artık çişi geldiğinde havlamasını veya bana çişinin geldiğine dair bi işaret verip onu bahçeye çıkarıp çişini bahçeye yapmasını istiyorum. bunu nasıl sağlarım acaba

2 CEVAP

anfrenee

Artik biraz zor olur bnce ..
Cunku oraya alismis hep gider oraya yapar
Cisi geldiginde havlama konush ise bir cozum bulursaniz bizede söyleyin :Dd

turkuaz66

evde besleyen kime sorsam çişini nasıl yapıyor diye. kimisi havlıyor kimisi kapıya iki ayağıyla çıkıyor diyor bende anlamadım nasıl eğitimini vermişler. kakasını tutuyor ama onu farkettim. normalde 8gibi balkona yapardı şimdi evde tutuyorum 10-11 gibi çıkarıyorum ozamana kadar hiç yapmıyor ama çıktığımız gibi 2dk olmadan yapıyor