Happytail.com

Mamadan sağlıklı bir beslenme şekli google a hapoytail.com yazın ve köpeğiniz bilgilerini yazın size günlük ne kadar yemesi gerektiğini söylüyor Şimdilik istanbulda bir bakın derim

7 CEVAP

Feronia

Raw For Us kendini çok bir şey sanıyor galiba. Dünyanın en iyi köpek yiyeceği falan :D

Feronia

Yaaaa :(

Mamayla aynı giyatta nerdeyse MAMA kullanıp hayvanınıza Zarar vermeyin

Ezgi senden önce çıkarmışlar :D ama sen cikarinca kedin senden alırım

Feronia

Dur ben bunları bir test edeyim :D

:D :D

Eğer çiğ isterseniz Rawforus İnstagram'a yazın