Border Collie Cinsi Apartmanda Bakılmaya Uygun Mudur

guineapigela

border collie köpek sahiplenmeyi düsünüyorum köpeği bulduk ancak almakta kararlı değiliz henüz apartmanda beslenilirmi çok havlar mı vb bilgisi olan varmı border collie hakında bakan varmı=?????/

2 CEVAP

Feronia

Border collie inanılmaz akıllı ve eğitimi kolay bir köpektir. Ancak akıllı olduğu kadar hareketlidir de, bahçe olmadan çok zorluk çıkarabilir ve apartmanda çok da mutlu olamaz. Ayrıca eğitim ve iş verilemezse davranış bozuklukları oluşabilir. Önermem.

Feronia

Şöyle söyleyeyim, bahçeli evde cocker besledim. Border collie'den küçük ve daha az hareketli olmasına rağmen enerjisi ömrümden ömür yedi gerçekten. Border collie asla apartmanda bakılmaması gereken bir cins.