Acil Olarak Destek Ve Önerilerinize İhtiyacım Var

PofudukLeo

Arkadaşlar Merhaba , daha öncede bu konu ile ilgili yazmıştım ancak problem halen artarak devam ediyor. Kedimi 7 ay önce kısırlaştırdık. Ancak son bir aylık sürede uyumadığı her anı miyavlayarak geçiriyor. Veteriner tarafından gerekli sağlık kontrolüde yapıldı sağlığı ile ilgili bir problemde yok. Ne kadar ilgilensek ne kadar oyun oynatsak asla yetmiyor. Gün içerisinde toplam 3-4 saat uyku ile yaşıyoruz. Bu durum kediminde bizimde hayat kalitesini tamamen bitirdi. Ayrıca gece gündüz sürekli sesi komşulara ulaştığı için bu da ekstra bir problem daha yaratıyor. Bitkisel sakinleştirici tabletlerden denemek istiyoruz son çare. Kediminde bizimde biraz daha huzurlu olması için. Kullandığınız ve memnun kalıp önerebileceğiniz bir ürün var ise çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

7 CEVAP

dadasf

bizde bu kadar büyük bir problem olmasa da bu 1 haftadır böyle ufak bir sorun var. aşıları için bugün gittiğimizde sordum veterinere. havalardan kaynaklı bir geçiş dönemi olduğu söylendi bize

dadasf

gimcatin olması gerek relax paste’i güvenilir bir marka ama kullanmadan önce yine de veterinerinize danışın

Biz başladık bitkisel tablet Kotbayoun sanırım ismi tekrar bakıp güncellerim.
Kedinizi de yoruyordur bu durum,tablet kullanımı onu da rahatlatır. Ben de ilk başta çok kötü hissettim ilaç vereceğim diye ama şu an kesinlikle daha iyiler. İlk iki gün uyku yaptı ama şu an eski hallerine döndüler.🧿 Tavsiye ederim.

Biz başladık bitkisel tablet Kotbayoun sanırım ismi tekrar bakıp güncellerim.
Kedinizi de yoruyordur bu durum,tablet kullanımı onu da rahatlatır. Ben de ilk başta çok kötü hissettim ilaç vereceğim diye ama şu an kesinlikle daha iyiler. İlk iki gün uyku yaptı ama şu an eski hallerine döndüler.🧿 Tavsiye ederim.

PofudukLeo

Çok teşekkür ederim hem desteğiniz hem de önerileriniz için. Sadece veteriner kliniğinde satılıyor sanırım belirttiğiniz tablet.

Miniss

Merhabalar kediniz kaç kilo . çok şişko kediler eklem ağrısı çekebiliyor

Minminik

benimde elimde sakinleştirici var agresifliği için kullandık çok yararını gördük uyku yapıyor. 1 hafta kullandık sonra bıraktık çünkü yararını gördük.
elimdede var hala 400 tl gibi bir rakama aldım veterinerden, yalnız tadı kötü direk yemiyor ödül yaş mamasına karıştırarak veriyordum.
adı: Vetexpert Kalmvet Stres Anksiyete Agresiflik
benim veterinerim kot boyoun önermedi onu yol için kullandırıyoruz genel bir tedavi için vermiyoruz demişti

birde kedilerin öğrenmesi uzun sürüyor biz 4-5 ayda ancak öğretebildik ısırmaması gerektiğini, hala ısırsada eski sinir atakları yok.

eski sorunuzuda hatırlıyorum, miyavlamasının sebebini anlamak lazım can sıkıntısımı maması mı yok bişey mi istiyor, kapalı kapı mı var. birde miyavlamaya başladığı anda kızıp eşyalarının olduğu odaya kapatmayı deneyebilirsiniz bana yine veterinerim önermişti