Kedi İle Uzun Araba Yolculuğuna Nasıl Çıkılır

arinkacmaz

kedi arabada şöför koltuğuna gelmesi nasıl engellenir?

4 CEVAP

eltarcin

Demek istediğinizi anlamadım? Kediyi arabada serbest mi tutuyorsunuz?

yasement

Boxa alistirin guvende hisseder uyur o zaman. Ya da biri olacak yaninda tutmasi icin.

turkuaz66

bitane kedi tasması alın bitanede pet emniyet kemeri marsa bile gitseniz kedi kucağınıza veya sizin araç kullanmanıza engel olmıcaktır

Ssenaa51

Bizimki box la veterinere gidene kadar meov meov tuhaf tuhaf sesler çıkarıyo uzun yolu düşünemiyorum biraz zor olabilir bir de tuvaleti var bu işin