Dişi Kedilerde Kızgınlık Sonrası İştahsızlık Zayıflama

Suraemir

Kedim sarman yeni 8 aylık oldu erkek kardeşini 6 aylıkken kısırlaştırdım ama buna 8 ay olana kadar bekleyelim dedi malesef durumum yok özelde yaptırmaya barınakta kısırlaştıracağım 4 kere kızgınlık geçirdi 4 gün falan sürdü en fazla ve zayıfladı şuanda iştahsız az yiyor ayrıca mama dışında da pek birşey yemiyorlar yoğurt yumurta başlanmış tavuk vs gibi ikisi de aynı oyun falan oynamaya keyfi var az az yiyor göbeği çöktü yarın barınağa götürüp kısırlaştırma randevusu alacağım ama zayıf olduğu için tereddütteyim

19 CEVAP

Anonymus985465

Ben sokak kedilerini kısırlaştırmadan önce hemen tüm kliniklerle görüşüyorum. Muhakkak bir iki fiyatları daha uygun veteriner buluyorum. Tabi asla güven vermeyen bir kliniğe ucuz olduğu için bir Can teslim edilmez.

Suraemir

Ciğer yemiyorlar hiç ciğer yemeyen kedi mi olur yemiyorlar ama tavukta balıkta canları isterse haşlayıp veriyorum öylr iştahlı değiller ikiside sade kuzu eti vermiştim suyuyla onu bile yememişlerdi

Anonymus985465

HASTA/AĞRISI OLAN KEDİ YEMEZ.
YETERLİ BESLENMEYEN KEDİNİN ORGANLARI HASARA UĞRAR

Suraemir

Ya ısrarla böyle saçma sapan şeyler yazıp durmayın hiç yemiyor demedim iştahı yok dedim kuru mama yiyorlar zaten diğer yiyecekleri pek yemiyorlar saçma sapan konuşup durmayın ya her şeye, iştahı azaldı ne yapabilirim dedim keyfi iyi zaten ağrısı olan kedi hoplayıp zıplamaz